Hej.Cześć . Dziś post w nieco innym wydaniu, o dekoracji mojego pokoju na okres zimowy.
Na dworze temperatura spada nawet do -20, śniegu wciąż przybywa, a w moich czterech kątach króluje biel. Zestawiłam ją z czarno-szarymi dodatkami, które udało mi się upolować w IKEI .Wiszące na ścianie lampki dodają uroku i ocieplają wnętrze .
Mimo, że zima zaczęła się w tym roku dość późno, chcę żeby już się skończyła. Też tego chcecie ?
Udanej niedzieli kochani Domi ;*
niedziela, 26 stycznia 2014
piątek, 13 grudnia 2013
parka , jeans and nike af1
Dzisiaj przedstawiam wam mój pomysł na zestaw w dni jesienno-zimowe , kiedy nie macie chęci stroić się , chcecie by było wam wygodnie ,a wciąż efektownie i stylowo .
|jeansy Bershka| bluza Sinsay | crop top Zara | parka Bershka | buty AF1 |
Subskrybuj:
Posty (Atom)