Hej.Cześć . Dziś post w nieco innym wydaniu, o dekoracji mojego pokoju na okres zimowy.
Na dworze temperatura spada nawet do -20, śniegu wciąż przybywa, a w moich czterech kątach króluje biel. Zestawiłam ją z czarno-szarymi dodatkami, które udało mi się upolować w IKEI .Wiszące na ścianie lampki dodają uroku i ocieplają wnętrze .
Mimo, że zima zaczęła się w tym roku dość późno, chcę żeby już się skończyła. Też tego chcecie ?
Udanej niedzieli kochani Domi ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz