niedziela, 26 stycznia 2014

my room

Hej.Cześć . Dziś post w nieco innym wydaniu, o dekoracji mojego pokoju na okres zimowy.
Na dworze temperatura spada nawet do -20, śniegu wciąż przybywa, a w moich czterech kątach króluje biel. Zestawiłam ją z czarno-szarymi dodatkami, które udało mi się upolować w IKEI .Wiszące na ścianie lampki dodają uroku i ocieplają wnętrze .




Mimo, że zima zaczęła się w tym roku dość późno, chcę żeby już się skończyła. Też tego chcecie ?
Udanej niedzieli kochani Domi ;* 

Brak komentarzy: